Općina Sveti Ilija10.08.2015

Gradnja nove vodovodne mreže od ulice Stjepana Radića u Beletincu do nogometnog kluba “BEDNJA”¨!

I ove godine nastavilo se s investicijama u izgradnju novih vodovodnih mreža na području Općine Sveti Ilija. Nova vodovodna mreža izgrađena je na potezu od ulice Stjepana Radića u Beletincu do nogometnog kluba “Bednja”. Do sada je taj dio Beletinca bio bez vodovodne mreže što je za nogometni klub stvaralo velike probleme u opskrbi vodom, najviše u zimskim mjesecima kada se temperatura spuštala ispod nule te je u tom periodu objekt NK Bednje bio bez vode. Iz navedenog razloga su se zimske pripreme uvijek odvijale bez mogućnosti korištenja vode za tuširanje. Ovom investicijom taj problem će biti riješen. Cijena investicije iznosi 130.000,00 kn.

SLIKA 4

SLIKA 3